Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.08.2018, 16:47

Красноградський РЦДЮТ

Меню сайту

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

Наші досягнення

        

Звіт

про участь вихованців Красноградського РЦДЮТ в обласних та Всеукраїнських масових заходах в період з 01.09.2017р по 26.02.2018 р

 

Обласні масові заходи:

Обласний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста»

  • Грамотою за активну участь КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено вихованців гуртка «Юні квітникарі» Красноградського РЦДЮТ на базі ЗОШ І-ІІІ ст..№1 ім. О.І. Копиленка( керівник Шкуть І.М.) (7)
  • Грамотою за активну участь КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено гурток «Основи науково-дослідницької діяльності» ( керівник Меднікова Л.П.) (36)
  • Грамотою за активну участь КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено вихованців гуртка «Юні лісівники» Красноградського РЦДЮТ на базі Петрівського НВК ( керівник Бурлаєнко О.Г.) (25)

Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Ліси для нащадків»

  • Грамотою І ступеня КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» в номінації «Практична природоохоронна робота» нагороджено вихованців гуртка «Юні лісівники» (керівник Бурлаєнко О.Г.) (25)

Обласна акція «Молодь за здоровий спосіб життя»

  • Дипломом Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за І місце нагороджено Бугаєнка Павла, вихованця гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Бугаєнко Т.О.);
  • Дипломом Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за І місце нагороджено Міхєєву Катерину, вихованку гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Меднікова Л.П.);
  • Дипломом Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за ІІ місце нагороджено Пасічник Аліну вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу», (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за ІІ місце нагороджено Гришину Катерину, вихованку гуртка «Валяння вовни» (керівник Гончарова О.М.).

Обласна виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку початкового технічного моделювання:

  • Дипломом І ступеня Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Жученка Глєба , вихованця гуртка паперопластики (керівник Гончарова О.М.)
  • Дипломом І ступеня Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Мустафіну Софію вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу», (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом за активну участь Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Чекамову Ольгу , вихованку гуртка паперопластики (керівник Гончарова О.М.)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція»

  • Дипломом за активну участь Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Федас Валерію , вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Марченко Л.С.)

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

  • Дипломом І ступеня КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Іванову Аліну вихованку гуртка «Художня вишивка» (керівник Шульга А.М.)
  • Дипломом І ступеня КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Шевцову Анну вихованку гуртка «Валяння вовни» (керівник Гончарова О.М.)
  • Дипломом І ступеня КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» нагороджено Гамурарь Вікторію, вихованку гуртка «Художня кераміка» (керівник Біленко Л.М.)
  • Грамотою КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь нагороджено Кубишкіну Євгенію вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Марченко Л.С.)
  • Грамотою КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь нагороджено Гришину Катерину вихованку гуртка «Валяння вовни» (керівник Гончарова О.М.)

Обласний фестиваль "Лідер року"

- Диплом ІІ ступеня

Обласний етап заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»:

  • Дипломом І ступеня в номінації «Жанрове фото » нагороджено Босенко Яну, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом І ступеня в номінації «Натюрморт» нагороджено Лагуту Давіда, вихованця гуртка паперопластики (керівник Гончарова О.М.);
  • Дипломом І ступеня в номінації «Макрофотографія» нагороджено Сирову Вероніку, вихованку студії образотворчого мистецтва (керівник. Кисла С.М.);
  • Дипломом І ступеня в номінації «Портрет» нагороджено Кесюр Анну, вихованку «Цифрова фотографія» (керівник. Копань Ю,В.)
  • Дипломом І ступеня в номінації «Жанрове фото» нагороджено Кубишкіну Євгенію вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Марченко Л.С.)
  • Дипломом ІІ ступеня в номінації «Портрет » нагороджено Пасічник Аліну, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом ІІ ступеня в номінації «Жанрове фото» нагороджено Пасічник Аліну, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Жанрове фото » нагороджено Босенко Яну, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (керівник Хомович Н.В..);
  •  

Х обласний відкритий фестиваль академічного вокалу «Слобожанська камерата»:

  • Дипломом ІІ ступеня в молодшій другій віковій категорії «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено Герман Вікторію, вихованку гуртка «Вокального мистецтва» (керівник. Шарова С.Г.);
  • Дипломом ІІІ ступеня в середній віковій категорії «Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено Бойченко Романа, вихованця гуртка «Вокального мистецтва» (керівник. Шарова С.Г.);

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»:

  • Грамотою «Переможця» нагороджено Болтенкову Ніну, вихованку гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Бугаєнко Т.О..);
  • Грамотою «Лауреата» нагороджено Бугаєнко Павла, вихованця гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Бугаєнко Т.О..);

Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017»:

  • Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» переможців обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017» нагороджено Олійника Антона, вихованця студії образотворчого мистецтва (керівник Кисла С.М.);
  • Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» переможців обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017» нагороджено Соловйова Юрія, вихованця гуртка «Юні лісівники» (керівник Бурлаєнко О.Г.)
  • Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» переможців обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017» нагороджено Бурлаєнка Кирила, вихованця гуртка «Юні лісівники» (керівник Бурлаєнко О.Г.)
  • Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» переможців обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017» нагороджено Кущій Аліну, вихованку гуртка «Юні квітникарі» (керівник Шкуть І.М.);
  • Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» переможців обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017» нагороджено Молчанюк Ірину, вихованку гуртка «Юні квітникарі» (керівник Шкуть І.М.);
  • Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» переможців обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року –2017» нагороджено Попову Олену, вихованку гуртка « Юні квітникарі» (керівник Шкуть І.М.) .

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»:

  • Грамотою ІІ ступеня КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», Президії Харківської обласної ради українського товариства охорони природи нагороджено колектив вихованців «Юні лісівники» (керівник Бурлаєнко О.Г.) (12)

Обласна виставка-конкурс писанкарства «Різдвяна писанка»:

  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Ситнік Наталію, вихованку студії образотворчого мистецтва (керівник Кисла С.М.)

Обласні змагання І етапу Кубку Харківської області з велосипедного туризму

  • Дипломом ІІ ступеню КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» комбінованої дистанції в особистому заліку (молодша група, дівчата) нагороджено Гончарук Яну, вихованку гуртка «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Ярмолюк Н.В.)
  • Дипломом ІІ ступеню КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» комбінованої дистанції в особистому заліку (молодша група, юнаки) нагороджено Мирончука Дмитра, вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Дипломом ІІІ ступеню КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» (молодша вікова категорія) нагороджено команду Красноградського РЦДЮТ на базі Зорянської ЗЗСО (керівник Ярмолюк Н.В.)
  • Дипломом ІІІ ступеню КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» комбінованої дистанції в особистому заліку (старша група, юнаки) нагороджено Шолоха Володимира, вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Харченко В.М.)
  • Дипломом ІІІ ступеню КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» комбінованої дистанції в особистому заліку (старша група, дівчата) нагороджено Смірнову Анастасію, вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Харченко В.М.)
  • Дипломом ІІІ ступеню КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» комбінованої дистанції в особистому заліку (молодша група, юнаки) нагороджено Лугового Вадима, вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)

 

Всеукраїнські масові заходи:

Всеукраїнська філософська історико - краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»,

  • Подякою за активну участь нагороджено вихованця гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Бугаєнко Олексія (керівник Бугаєнко Т.О.)
  • Подякою за активну участь нагороджено вихованця гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Бугаєнко Павла (керівник Бугаєнко Т.О.)
  • Подякою за активну участь нагороджено вихованку гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Болтенкову Ніну (керівник Бугаєнко Т.О.)

Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму у молодшій віковій групі:

  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за І місце на дистанції «Комплексна дистанція командних» нагороджено Гету Юлію вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за ІІІ місце на дистанції «Комплексна дистанція» нагороджено Мирончука Владислава вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за ІІ місце на дистанції «Комплексна дистанція командних» нагороджено Мирончука Владислава вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за ІІ місце на дистанції «Комплексна дистанція особисто-командних» нагороджено Мирончука Владислава вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Дипломом Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за ІІІ місце в загальний заліку нагороджено Шолоха Володимира вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Харченко В.М.)
  • Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за І місце на дистанції «Тріал» ( молодша група) нагороджено Смірнову Анастасію, вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Харченко В.М.)
  • Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за І місце нагороджено Мирончука Владислава вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за І місце на дистанції «Фігурне водіння велосипеда» нагороджено Гету Юлію вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за І місце на дистанції «Тріал» нагороджено Гету Юлію вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІІ місце нагороджено Гету Марину вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді , КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІ місце на дистанції «Тріал» нагороджено Шолоха Володимира вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Харченко В.М.)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді , КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІІ місце на дистанції «Велораллі» нагороджено Мирончука Владислава вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді , КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІІ місце в загальному заліку нагороджено Мирончука Владислава вихованця гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді , КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІІ місце на дистанції «Велораллі» нагороджено Гету Юлію вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)
  • Грамотою Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді , КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІІ місце в загальному заліку нагороджено Гету Юлію вихованку гуртка «Велосипедний туризм» (керівник Мирончук А.І..)

Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!»:

  • Дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти в номінації «Жанрове фото» нагороджено Кубишкіну Євгенію вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Марченко Л.С.)
  • Дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти в номінації «Жанрове фото » нагороджено Босенко Яну, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти в номінації «Жанрове фото » нагороджено Пасічник Аліну, вихованку гуртка «Моделювання та конструювання одягу» (керівник Хомович Н.В..);
  • Дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти в номінації «Макрофотографія» нагороджено Сирову Вероніку, вихованку студії образотворчого мистецтва (керівник. Кисла С.М.);

 

Директор РЦДЮТ                                                                                Вихристюк Т.П

  •  
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz