Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 16.12.2018, 12:31

Красноградський РЦДЮТ

Меню сайту

www.mon.gov.ua

http://pedpresa.ua

Навчальна робота

         

І. Аналіз результативності роботи

районного Центру дитячої та юнацької творчості

за 2016/2017 навчальний рік відповідно до визначених цілей

1.1. Аналіз діяльності закладу за 2016/2017 навчальний рік

У 2016/2017 навчальному році навчально-виховний процес в гуртках організовано відповідно до класифікації за рівнями, визначеними Положенням про позашкільний навчальний заклад (постанова Кабміну України від 06.05.2001 №433), постановою «Про внесення змін до Положення про позашкільний навчальний заклад від 27.09.10 №769, Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи МОН України (наказ МОНУ від 22.07.2008 №676), статуту Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості, затвердженого розпорядженням голови Красноградської районної державної адміністрації №96 від 05.03.2014, та робочого навчального плану, затвердженого начальником відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації від 19.06.2015 року.

Педагогічний колектив Красноградського районного Центру дитячої та юнацької творчості спрямовує свої зусилля на підвищення ефективності навчально-виховного процесу в закладі на основі компетентного підходу до навчання та виховання та у своїй діяльності визначає такі пріоритетні завдання:

 • надання якісної позашкільної освіти учням загальноосвітніх навчальних закладів району;
 • підвищення професійного рівня педагогічних працівників;
 • здійснення науково – методичного та психологічного супроводу навчально-виховного процесу;
 • впровадження в практичну діяльність закладу інноваційної ігрової технології навчання;
 • активізація роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю;
 • участь вихованців закладу в районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах, акціях, виставках, фестивалях;
 • покращення науково-методичної та матеріально-технічної бази закладу.

Протягом 2016/2017 навчального року в закладі працювало 64 гуртки, до роботи яких залучено 1239 вихованців. Бюджетних гутків налічувалось 58, в них навчалося 1144 учні та 6 позабюджетних гуртків, роботою в яких охоплено 95 учнів. Для здійснення навчального процесу передбачено 286 години на тиждень, з них: бюджетних - 258 годин та 24 позабюджетних.

Діяльність закладу спрямована на задоволення освітніх потреб дітей та учнівської молоді шляхом залучення до різноманітних видів діяльності відповідно напрямам роботи гуртків.

 

 

Напрями гурткової роботи

 

 

Туристсько-краєзнавчий

6

150

Науково - технічний

9

153

Соціально - реабілітаційний

5

79

Еколого-натуралістичний

2

50

Художньо-естетичний

37

714

Військово-патріотичний

1

25

Дослідницько-експериментальний

2

34

Гуманітарний

2

34

 

У закладі працюють гуртки за напрямами:

 • Науково-технічної творчості («Моделювання іграшок-сувенірів», «Паперопластики», «Початкового технічного моделювання», «Цифрового фото, «Перукар»);
 • Туристсько-краєзнавчий («Географічне краєзнавство», «Історичне краєзнавство», «Велосипедний туризм», «Пішохідний туризм»);
 • Соціально-реабілітаційний (психологічний практикум «Пізнай себе», «Розумнички»);
 • Дослідницько-експериментальний («Основи науково-дослідницької діяльності»)
 • Еколого-натуралістичний ( «Юні ботаніки», «Юні квітникарі»);
 • Художньо-естетичний «Образотворче мистецтво», «Ляльковий театр», «Народної творчості», «Художня вишивка», «Спортивного бального танцю», «Вокальний», «Бісероплетіння», «Українська народна іграшка», «Дівочий хор», «Дитячий театр», «Моделювання та конструювання одягу»);
 • Військово-патріотичний («Козацько-лицарського виховання «Джура»);
 • Гуманітарний («Англійський для дітей».
 • Моніторинг кількості гуртків РЦДЮТ за напрямами

 •  

   

   

  Охоплення учнів гуртковою роботою за напрямами


  Відбуваються зміни у співвідношенні напрямків роботи гуртків та відповідно охоплення ними учнів, що спричинено їх інтересами та освітніми запитами.

  На 4,6 % збільшилась кількість гуртків науково-технічного напряму та на 1,5% гуманітарного напряму, проте, на 2,5% зменшилась кількість гуртків художньо-естетичного та на 1,7% гуртків еколого-натуралістичного. Два роки поспіль залишається сталою кількість гуртків туристсько-краєзнавчого, соціально-реабілітаційного, дослідницько-експериментального та військово-патріотичного напрямів. У 2016/2017 навчальному році з метою формування та гармонійного розвитку особистості, патріота Батьківщини, продовжив роботу гурток козацько-лицарського виховання «Джура» у якому успішно навчались 25 вихованців.

  15 гуртків закладу здійснюють навчальну діяльність на базі сільських та міських загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського району, серед них:

  - ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка – 1гурток, 25 вихованців;

  - Красноградська гімназія «Гранд» – 1 гурток, 25 вихованців;

  - Добренський НВК - 2 гуртки, 50 вихованців;

  - Наталинський НВК - 2 гуртки, 50 вихованців;

  - Миколо Комишуватський НВК – 4 гуртки, 100 вихованців;

  - Петрівський НВК -1 гурток, 25 вихованців;

  - Зорянська ЗОШ І-ІІ ступенів - 1 гурток, 25 вихованців;

  - Кобзівський НВК - 1 гурток, 25 вихованців;

  - Красноградський НВК № 3 - 1 гурток, 25 вихованців;

  - Красноградський багатопрофільний ліцей - 1 гурток, 25 вихованців.

  У 2016/2017 навчальному році зросла на 9% кількість гуртків закладу, що працюють на базі РЦДЮТ, проте, на 4,8% зменшилась кількість гуртків, що працюють на базі міських загальноосвітніх навчальних закладів та на 4,9% на базі сільських загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського району.

   

  Моніторинг кількості гуртків, що працюють на базі загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського району

                                                                 

Заняття гуртків закладу протягом 2016/2017 навчального року відвідували діти пільгового контингенту, серед яких:

- постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи – 6 чол.;

- дітей з багатодітних сімей (3 і більше дітей) – 66 чол.;

- дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування -14 чол.;

- дітей з інвалідністю – 9 чол.;

- дітей з девіантною поведінкою - 0 чол.;

- дітей із сільської місцевості – 307 чол.

Навчальний процес у гуртках здійснюється за рівнями навчання. Так, у 2016/2017 навчальному році працювало: 26 гуртків початкового рівня у яких навчалося 457 вихованців, що на 5,7 % більше ніж у минулому навчальному році; основного - 35 гуртків, до роботи в яких залучено 731 учень, що у порівняні з минулим навчальним роком на 7,2 % менше та вищого - 3 гуртки у яких навчалося 51 учень, що на 1,5 % менше ніж торік.

Охоплення гуртковою роботою

вихованців закладу за рівнями навчання

Діяльність гуртків початкового рівня навчання спрямована на загальний розвиток вихованців, виявлення, розвиток їх здібностей та обдарувань, прищеплення інтересу до різних видів діяльності, створення умов для адаптації до роботи закладу. Серед напрямів діяльності закладу: науково-технічного напряму – 4 групи, художньо-естетичного – 17 гуртків, гуманітарного – 2 гуртки, соціально-реабілітаційного напряму – 3 групи. На роботу гуртків відведено 82 години на тиждень та 2952 години на навчальний рік.

За звітний період вихованці початкового рівня брали участь у 21 заході районного, обласного, всеукраїнського рівнів та здобули 64 перемоги, це складає (37%) від загальної кількості заходів.

Діяльність гуртків основного рівня спрямована на розвиток стійких інтересів до різних видів діяльності, розширення та поглиблення знань, вмінь, навичок, набутих за програмою навчання початкового рівня. На цьому рівні навчання працюють 35 гуртків: науково-технічного напряму – 3 гуртки, еколого-натуралістичного – 2 гуртки, художньо-естетичного – 21 гурток, соціально-реабілітаційного – 2 гуртки, туристсько-краєзнавчого – 6 гуртків, військово-патріотичного 1 гурток. На роботу гуртків відведено 162 години на тиждень та 5762 години на рік.

 • роботи гуртків оцінюється через їх участь у районних, обласних та всеукраїнських масових заходах: (районний етап Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»; конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»; Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”; Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»; Всеукраїнські конкурси «Новорічна композиція», «Український сувенір» та ін.). Вихованці гуртків основного рівня брали участь у 31 заході різних рівнів та здобули 121 призових місця (57 % від загальної кількості призових місць).

Гуртки вищого рівня об'єднують здібних та обдарованих вихованців за інтересами для їх розвитку, підтримки, задоволення потреб у допрофесійній підготовці. Навчальні програми гуртків передбачають розширення і поглиблення знань, вмінь та навичок, набутих за програмами основного рівня навчання. Результативність цих гуртків оцінюється за їх участю в обласних та Всеукраїнських масових заходах та очно-заочних інтелектуальних конкурсах. На цьому рівні навчання працює 3 гуртки дослідницько-експериментального напряму: 2 групи та 1 група науково-дослідницького напряму. На роботу цих гуртків відведено 14 годин на тиждень та 504 години на рік.

Вихованці груп гуртків вищого рівня брали участь у 6 заходах різних рівнів та вибороли 10 призових місць, що складає 6 % від загальної кількості призових місць за 2016/2017 навчальний рік.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz