Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 15.12.2018, 09:35

Красноградський РЦДЮТ

Меню сайту

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Участь у ІІ етапі Кубку України з велосипедного туризму.
16:31
Участь у ІІ етапі Кубку України з велосипедного туризму.

З 14 по 17 вересня 2017 року на базы дитячого оздоровчого табору «Колос» с.Павлівка Нововодолазького району відбувся ІІ етап Кубку України з велосипедного туризм, у якому брали участь команда вихованців гуртків Красноградського РЦДЮТ, що працюють на базі Кобзівського, Добренського та Миколо-Комишуватського НВК і Зорянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У програмі змагань кращими на «Комплексній дистанції» Дипломом Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі І місце нагороджено Гету Юлію. За ІІ місце Гету Юлію, Мирончука Владислава, Шолох Володимира та команду Харківської області (тренери Мирончук А.І., Харченко В.М.). За ІІІ місце Мирончека Владислава.

У програмі на дистанції «Велоралі» Дипломом Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за ІІІ місце нагороджено команду Харківської області (тренери Мирончук А.І., Харченко В.М.).

У програмі загальнокомандного заліку Дипломом Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за ІІІ місце нагороджено Шолох Володимира та команду Харківської області (тренери Мирончук А.І., Харченко В.М.).

У програмі « Тріал» Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за І місце нагороджено Гету Юлію та Смірнову Анастасію.

У програмі «Велокрос» Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за ІІІ місце нагороджено Гету Юлію.

У програмі «Фігурне володіння велосипеда» Грамотою КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за І місце нагороджено Мирончука Владислава. За ІІІ місце нагороджено Гету Юлію та Гету Марину.

Всього туристи привезли 20 нагород. Вітаємо переможців, так тримати!

Переглядів: 81 | Додав: PNZ | Рейтинг: 0.0/0